OFICJALNIE IMPREZA ZOSTAŁA ODWOŁANA.
Niestety, ale wielu wcześniej zadeklarowanych dyplomantów, a było to ok. m-ca lutego, nie potwierdziło swojej obecności oficjalnie mailem w lipcu. Oczywiście nie zostały dokonane również wpłaty akredytacji zwrotnej. Wielokrotnie pojawiały się informacje w postaci postów, a także każda z zainteresownych imprezą osób otrzymała co najmniej 1 wiadomość na messengera.
Regulamin pozostaje na stronie do 10 września b.r.
Regulamin Spotkania Dyplomantów TiM:
Całość zaplanowana była na piątek 11 lub 18 października od godz. 16 lub 18.
KONCERT.
1. Udział Dyplomantów, osób towarzyszących Dyplomantom, zaproszonych gości i pozostałej publiczności w koncercie jest otwarty - bezwarunkowy.
2. Zapraszamy chętnych Dyplomantów do prezentacji muzycznych solo lub wraz z muzykami towarzyszącymi. Zgłoszenia wstępne należało kierować do 21 lipca 2019 r., a potwierdzenia z konkretnym repertuarem do 10 września 2019.
3. Prezentacje będą miały miejsce w sali widowiskowej OK Tkacz. Jeżeli zgłoszeni wykonawcy nie będą potrzebować dużej sceny lub będzie ich mało, ekspozycje muzyczne zostaną zrealizowane w Galerii Arkady, bądź w klubie 6na9.
RESTAURACJA.
1. Udział był możliwy poprzez uregulowanie akredytacji, która:
- byłaby zwrócona w całości po spotkaniu, jeżeli dany Dyplomant będzie obecny, zgodnie z deklaracją,
- przepada, czyli nie będzie zwrócona w przypadku braku obecności Dyplomanta.
1a. Dypomant, w ramach akredytacji zwrotnej, może zaprosić 1 osobę towarzyszącą.
1b. Dyplomant może zaprosić więcej niż 1 osobę, lecz przy pełnej odpłatności - bez zwrotu wpłaty, z wyjątkiem punktu 1c.
1c. Wyjątek stanowią członkowie zespołu muzycznego, którzy wezmą udział w koncercie, a ich ilość będzie mnożona przez 40 zł akredytacji zwrotnej.
2. Wysokość akredytacji zwrotnej i termin jej wpłaty oraz numer konta będzie podany do 31 maja 2019. Ponieważ zaszły opóźnienia w ustaleniach z kierownictwem restauracji, termin został przesunięty.
3. Obiadokolacja miała mieć miejsce w restauracji 6 na 9.
4. Potwierdzenie wzięcia udziału w opisanych wydarzeniach oraz gotowości do uregulowania akredytacji zwrotnej należy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lipca 2019 z obowiązkową treścią: Akceptuję Regulamin Spotkania Dyplomantów TiM, jak również podaniem imienia i nazwiska oraz ilości osób i zaznaczyć, jeżeli jeden z terminów wskazanych powyżej nie odpowiada.
4a. Termin został wydłużony o 1 dzień - do 15 lipca b.r.
5. Wysokość akredytacji od 1 osoby - 50 zł, od 2 osób 80 zł. Wpłatę należy uregulować do 28 lipca b.r. na konto: Sławomir Skorek, 27 1140 2004 0000 3802 3500 7981
5a. Termin regulacji akredytacji może zostać wydłużony, ale tylko w uzasadnionych przypadkach.
5. Akredytacja będzie zwrócona do 31 października 2019 r. na konto, z którego wpłata dotarła lub do 1 września, gdyby zabrakło sporej ilości potwierdzeń wcześniej deklarowanych obecności.
GALERIA ARKADY
1. Spotkanie przy deserze i napojach będzie miało charakter zamknięty.
2. Nastąpi czas na prezentacje materiałów archiwalnych, wspomnień oraz bierzących refleksji. Przede wszystkim jednak chętni Dyplomanci opowiedzą o swojej obecnej muzycznej działalności, a może i nawet już własych dzieci.

Regulamin będzie uzupełniany do 30 września 2019 z zastrzeżeniem zachowania aktualnych i kolejnych treści.
Zapraszamy.